Today's Results

These are "quick results". You can find a more robust display here.

8th Gr Boys (16:30:00)

Finishers By Team
Athlete Team Time
Jack Foley Benilde-St Margaret 9:54.4
Sam Haenel Benilde-St Margaret 10:13.4
George Koby Benilde-St Margaret 11:06.8
Cameron Lee Benilde-St Margaret 12:44.0
Simeon Donaldson Central Middle School 8:41.4
Ian Gong Central Middle School 9:15.6
Aaron Claver Central Middle School 9:55.5
Eduardo Morales Central Middle School 10:06.8
Victor Missling Central Middle School 10:12.2
Alex Jossi Central Middle School 10:31.5
Jack Scheler Central Middle School 10:54.1
Lucas Heinzen Central Middle School 11:03.9
Zak Ouachani Central Middle School 11:04.2
Lucas Meyer Central Middle School 11:26.3
Hudeyfi Mahamud Central Middle School 11:34.8
James Quezada Central Middle School 11:49.1
Kevin Hines Central Middle School 12:10.5
Evan Arvold Central Middle School 12:21.9
Animesh Butola Central Middle School 12:31.2
Sam Wolberg Central Middle School 14:35.2
James Hernandez Eastern Carver Middle 11:28.1
Brady Walton Eastern Carver Middle 13:01.0
SANDER OHE Edina 8:20.4
BECK SPAULDING Edina 8:47.8
PETER BENNETT Edina 9:01.8
Graham Johnson Edina 9:07.7
Reid Burk Edina 9:08.3
BENJAMIN COOK Edina 9:15.4
Malachi Sweeney Edina 9:34.8
MILES KLAPWYK Edina 10:17.6
ANTHONY NICHOLS Edina 10:39.6
Mayank Jain Edina 10:56.6
HENRY LEONARD VANDEBOOM Edina 11:37.1
Ian Forbort Hopkins 9:13.2
Sebastian Reusch-Devers Hopkins 9:24.5
Henry Parkhurst Hopkins 9:27.2
Camden Nguyen Hopkins 9:31.0
Kieran Roedel Hopkins 9:38.2
Darren McLean Hopkins 9:38.4
Gavin Thompson Hopkins 9:53.8
Rowen Campbell Hopkins 9:56.1
Kolton Rosenberg Hopkins 10:02.2
Brad Knodel Hopkins 10:07.6
Andre Rees Hopkins 10:22.4
Brady Ginsburg Hopkins 10:24.8
Jayden Gonzalez Hopkins 10:52.0
Grant Butz Hopkins 10:52.4
Marshall Kraft Hopkins 10:58.9
Gabe Stanek Hopkins 11:00.2
Ian Horner Hopkins 11:05.3
Levi Lagesse Hopkins 11:27.8
Gabriel Ramirez Hopkins 11:27.9
Aleksander Luebbers Hopkins 11:30.2
Henry HIltner Hopkins 11:32.7
Ezra Wolfe Hopkins 11:40.5
Shay Macphail Hopkins 11:58.4
Felix Abrams Hopkins 12:00.5
Harper Hatzung Hopkins 12:13.9
Hopkins 12:47.5
Thomas Lyons Hopkins 12:48.5
Kai Jarta Hopkins 13:15.9
Victor Roberts Hopkins 13:41.6
Alex Knodel Hopkins 13:52.9
Finnigan Black Hopkins 14:12.6
Noah Grill Hopkins 14:14.5
SEAN FRIES MME 8:10.2
CHARLES CUMMINGS MME 9:14.6
Samuel Waxelman MME 9:23.5
Drew Malik MME 9:30.0
Aidan Smith MME 9:32.9
MICAH HUNTER MME 10:04.5
DYLAN OUSLEY MME 10:52.0
NOAH VUKELICH MME 10:55.7
Adam Perry MME 11:06.9
PETER RICKMAN MME 11:08.6
ANDREW DEBREY MME 11:25.1
AIDAN FINE MME 12:18.2
Ian Miller MME 16:37.3
Erik Kowalski MME 16:54.4
Graham J Tyler MMW 9:31.8
Drew J Omann MMW 9:35.3
TOBIAH LANG MMW 10:47.5
SAMUEL MCHUGH MMW 10:53.7
Henry M Jones MMW 10:54.3
Braeden Pruitt MMW 11:02.4
Tegan Ward Ivey MMW 14:52.8
Tavyn E Thompson MMW 15:06.2
Jack K Siefker MMW 15:37.6
Lucas Freeman MMW 15:43.4
Evan Young Wayzata Middle School 8:49.4
Aidan Enfield Wayzata Middle School 9:02.0
Connor Viera Wayzata Middle School 9:02.2
Will Goodrich Wayzata Middle School 9:06.6
Evan Furcht Wayzata Middle School 9:20.9
George MacBean Wayzata Middle School 9:38.1
Jackson Ruffing Wayzata Middle School 9:41.4
Evan Fischer Wayzata Middle School 9:47.2
Graham Hedtke Wayzata Middle School 9:55.7
Matthew Jenneke Wayzata Middle School 9:56.1
Anthony Tringali Wayzata Middle School 9:56.6
James Kohrt Wayzata Middle School 10:37.5
Henry Park Wayzata Middle School 10:59.1
Will Kaegebein Wayzata Middle School 11:01.4
Giovanni Pellegrineschi Wayzata Middle School 11:33.7
Max Finn Wayzata Middle School 12:16.0
Weston Kinney Wayzata Middle School 13:39.6
Taimur Khan Wayzata Middle School 15:11.5